Про скликання 8 сесії VIII скликання Мирогощанської сільської ради

Дата: 30.03.2021 08:53

06 квітня 2021 року об 11.00 год. у приміщенні зали засідань Мирогощанської сільської ради відбудеться засідання  8 сесії VIII скликання Мирогощанської сільської ради (https://rada.info/upload/users_files/04385304/docs/55045e013ae11dc1bdbd1cc8044ada09.docx) :

Орієнтовний порядок денний VІІІ сесії

восьмого скликання

Мирогощанської сільської ради

Дубенського району, Рівненської області

1. Про внесення змін до місцевого бюджету Мирогощанської сільської ради.
  2. Про внесення змін до Програми реформування і розвитку житлово-експлуатаційного господарства Мирогощанської сільської ради на 2021 рік, затвердженої рішенням сесії №214 від 24 грудня 2021 року.
  3. Про внесення змін до Програми розвитку, фінансової підтримки та поповнення статутного капіталу комунального підприємства «Мирогощанський центр первинної медико-санітарної допомоги» Мирогощанської сільської ради на 2021 рік, затвердженої рішенням сесії Мирогощанської сільської ради №209 від 24.12.2020 року.
  4. Про внесення змін до Програми надання одноразової грошової матеріальної допомоги громадянам, які проживають на території Мирогощанської сільської на 2021  рік, затвердженої рішення сесії Мирогощанської сільської ради №212 від 24.12.2020 року.
  5. Про внесення змін до Програми благоустрою населених пунктів Мирогощанської сільської ради на 2021 рік, затвердженої рішенням сесії Мирогощанської сільської ради №207 від 24.12.2020 року.
  6. Про внесення змін до Програми проведення культурно-мистецьких  заходів в населених пунктах Мирогощанської сільської ради на 2021 рік, затвердженої рішення сесії Мирогощанської сільської ради №210 від 24.12.2020 року.
  7. Про внесення змін до Програми утримання та ремонту автомобільних доріг загального користування, у тому числі місцевого значення та вулиць і доріг по Мирогощанській сільській раді на 2021 рік, затвердженої рішенням сесії Мирогощанської сільської ради № 348 від 02.03.2021 року

Інформує: Начальник фінансового відділу – Кругліцька О.В.

8. Про затвердження зведеного кошторису на «Поточний ремонт вуличного освітлення по  вул.  Миру в с. Листвин Дубенського району, Рівненської області».

9. Про затвердження зведеного кошторису на «Поточний ремонт вуличного освітлення по  вул. Польова в с. Листвин Дубенського району, Рівненської області».

10. Про затвердження зведеного кошторису на «Поточний ремонт вуличного освітлення по  вул. Шкільній в с. Листвин Дубенського району, Рівненської області».

11. Про затвердження зведеного кошторису на «Поточний ремонт вуличного освітлення по  провулку Вишневий в с. Мирогоща Друга Дубенського району, Рівненської області».

12. Про взяття на облік вуличного освітлення по вул. Шевченка с. Мирогоща Перша  Дубенського району Рівненської області.

13. Про взяття на облік вуличного освітлення по вул. Лесі Українки с. Мирогоща Друга  Дубенського району Рівненської області.

14. Про взяття на облік вуличного освітлення по вул. Вишнева с. Мирогоща Друга  Дубенського району Рівненської області.

15. Про внесення змін до рішення Мирогощанської сільської ради №216 від 24 грудня 2020 року «Про затвердження структури та штатного розпису виконавчого апарату Мирогощанської сільської ради на 2021 рік».

Інформує: Начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності – головний бухгалтер – Корнишук Л.Ф.

16Про внесення змін до складу опікунської ради Мирогощанської сільської ради з питань забезпечення прав повнолітніх осіб, які потребують опіки (піклування).

Інформує: Інспектор-юрист – Дацюк Я.Л.

17.Про Програму профілактики рецидивної злочинності та правопорушень на території Мирогощанської сільської ради на 2021-2023 роки.

18. Про Програму протидії тероризму на території Мирогощанської сільської ради на 2021-2026 роки.

Інформує: Начальник юридичного відділу – Грицюк Б.А.

19. Про затвердження Стратегії розвитку Мирогощанської сільської ради Дубенського району Рівненської області до 2027 року та Плану соціально-економічного розвитку Мирогощанської сільської ради Дубенського району Рівненської області на 2021 рік.

Інформує: Провідний спеціаліст з проектного менеджменту – Пахолок А.В.

20-108. Земельні питання

Інформують: Інспектор-землеупорядник – Гандзюк Т.В. ,спеціаліст-землевпорядник І категорії – Якута В.Ф.