Вшанування в Мирогощанській територіальній громаді учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 27.04.2021 09:47

Тридцять п’ять років тому 26 квітня 1986 року на Чорнобильській атомній електростанції сталася найбільша в світовій історії техногенна катастрофа, якій судилося стати великою раною для всього людства. Героїзм ліквідаторів врятував мільйони життів, врятував світ. Ціною свого життя і здоров’я, під великими дозами опромінення, вони зупинили невидимого і дуже підступного ворога.

Серед ліквідаторів наслідків катастрофи були і мешканці нашої громади. Ризикуючи своїм життям, вони разом із тисячами українців, захистили світ від радіаційного лиха. Багато з них, на жаль, уже відійшли у вічність.

Ми низько вклоняємось усім ліквідаторам, які нині проживають на території Мирогощанської територіальної громади, на чию долю випали тяжкі випробування. Ваша мужність та хоробрість назавжди залишаться для нас гідним прикладом для наслідування.

Хай ніколи не повториться жах Чорнобильської катастрофи! А передана з покоління в покоління пам'ять про ті трагічні події, вчить нас цінувати спокій на нашій землі.