До уваги жителів Мирогощанської ОТГ! Гербіцидна обробка полів! Обмеження льоту бджіл!

Дата: 28.04.2021 10:06

ТОВ «АГРО-КЛАСІК» планує здійснювати з 29 квітня по 10 травня 2021 року ґрунтову обробку посівів сої:

• на земельних ділянках, які знаходяться поблизу с. Мирогоща в межах масиву 23, площею - 141 га;
  • на земельних ділянках, які знаходяться поблизу с. Костянець в межах масивів: № 33, площею 53 га; № 34, площею 19 га; № 35 площею ЗО га; № 36, пло­щею 39 га;
  • на земельних ділянках, які знаходяться поблизу с. Липа в межах масиву 37, площею - 115 га;

Обробка здійснюватиметься гербіцидами:

• Пледж, діюча речовина - флуміоксазин. Клас токсичності за класифікацією ВООЗ: II клас. Обмеження льоту бджіл - 2-3 доби.
  • Зенкор Ліквід, діюча речовина - метрибузин. Клас токсичності за класифікацією ВООЗ: III клас. Обмеження льоту бджіл - 1-2 доби.
  • Штефком, діюча речовина - кломазон. Клас токсичності за класифікацією ВООЗ: III клас. Обмеження льоту бджіл - 1-2 доби.

Обробка здійснюватиметься штанговими обприскувачами.

Додатково повідомляємо, що в період 2-3 травня 2021 року роботи по обприскуванню проводитись не будуть.