Про скликання 9 сесії VIІІ скликання Мирогощанської сільської ради

Дата: 29.04.2021 09:30

13.05.2021 року об 11 год. 00 хв. року в приміщенні зали засідань Мирогощанської сільської ради відбудеться засідання  9 чергової сесії VIII скликання Мирогощанської сільської ради.

Орієнтовний порядок денний ІХ чергової сесії

Мирогощанської сільської ради

Дубенського району, Рівненської області

восьмого скликання 13 травня 2021 року

1. Про внесення змін до місцевого бюджету Мирогощанської сільської ради.
  2. Про внесення змін до Програми благоустрою населених пунктів Мирогощанської сільської ради на 2021 рік, затвердженої рішенням сесії Мирогощанської сільської ради №207 від 24.12.2020 року.
  3. Про внесення змін до Програми розвитку, фінансової підтримки та поповнення статутного капіталу комунального підприємства «Мирогощанський центр первинної медико-санітарної допомоги» Мирогощанської сільської ради на 2021 рік, затвердженої рішенням сесії Мирогощанської сільської ради №209 від 24.12.2020 року.

Інформує: Начальник фінансового відділу – Кругліцька О.В.

1. Про затвердження зведеного кошторису на «Капітальний ремонт автомобільної дороги С180411/Т-18-01/- Листвин Дубенського району  Рівненської області».
  2. Про затвердження зведеного кошторису на «Капітальний ремонт вул. Незалежності в с. Княгинин Дубенського району, Рівненської області».
  3. Про взяття на облік вуличного освітлення по вул. Миру с. Мирогоща Друга  Дубенського району Рівненської області.
  4. Про взяття на облік вуличного освітлення по вул. Польова с. Листвин Дубенського району Рівненської області.
  5. Про взяття на облік вуличного освітлення по вул. Шкільна с. Листвин Дубенського району Рівненської області.
  6.  Про взяття на облік вуличного освітлення по провулку Вишневий   с. Мирогоща Друга  Дубенського району Рівненської області.
  7.  Про виконання бюджету за І квартал  2021 року.

Інформує: Начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності – головний бухгалтер – Корнишук Л.Ф.

1. Про надання дозволу Мирогощанській ЗОШ І-ІІІ ступенів на списання котла твердопаливного КВР.
  2. Про оголошення конкурсу на посаду керівника Княгининської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та затвердження складу конкурсної комісії.

Інформує: Начальник відділу освіти – Зайчук С.В.

1. Про внесення змін до рішення Мирогощанської сільської ради №216 від 24 грудня 2020 року «Про затвердження структури та штатного розпису виконавчого апарату Мирогощанської сільської ради на 2021 рік».

Інформує: секретар сільської ради – Семикопенко О.В.

1. Про внесення змін до рішення Мирогощанської сільської ради №222 від 24.12.2020 року «Про затвердження структури та штатної чисельності працівників закладів загальної середньої освіти Мирогощанської сільської ради на 2021 рік».
  2. Про затвердження Переліку першого типу об'єктів комунальної власності Мирогощанської сільської ради, що підлягають передачі в оренду на аукціоні.
  3. Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад у формі спільного фінансування (утримання) комунальної установи “Інклюзивно-ресурсний центр” Варковицької сільської ради Дубенського району Рівненської області
  4. Про питання оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади Мирогощанської сільської ради.

Інформує: Начальник юридичного відділу – Грицюк Б.А.

1. Про затвердження Програми відпочинку та оздоровлення дітей Мирогощанської сільської ради на 2021-2023 роки.

Інформує: Інспектор-фахівець з соціальної роботи – Бродецька Т.С.

1. Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення посад керівників комунальних закладів культури та бібліотек Мирогощанської сільської ради.

Інформує: Начальник відділу культури, спорту, молоді, туризму, сімї та дітей – Клепач Г.Д.

1. Земельні питання

Інформує: Інспектор-землеупорядник – Гандзюк Т.В.

Інформує: Спеціаліст-землевпорядник І категорії – Якута В.Ф.