З Днем Матері!

Дата: 09.05.2021 09:00

Традиційно в кожну другу неділю квітучого травня українські родини відзначають День Матері.

Це свято особливе, сповнене щирого почуття любові, глибокої вдячності і безмежної шани до жінки-матері.

Шанобливе та поважне ставлення до Матері, її високий авторитет у сім’ї і суспільстві за всіх часів були притаманні українському народові, а материнська любов була і залишається єдиною надійною, могутньою силою, опорою духовності, інтелекту, звершень.

Рід людський, наше життя і все найшанованіше на землі починається від Матері, освячується її мудрістю, любов’ю, добротою та милосердям, довготерпінням та всепрощенням.

Саме образ Матері, її сердечне тепло та ласка для кожної людини назавжди залишаються найдорожчими святинями, що втілюють моральні чесноти, самовідданість, уособлюють незрадливість і самопожертву, символізують життя, родинне тепло, затишок і всеперемагаючу любов.

Любі наші і найрідніші Матері!

Прийміть сердечні вітання з прекрасним святом – Днем Матері. Нехай Ваша праця і старання будуть завжди оцінені. Нехай здоровими і щасливими зростають Ваші дітки: і рожевощока малеча, і статні юнаки та дівчата, ті, котрі самі пізнали щастя батьківства і ті, кому вже життя помережило скроні сріблом. Поваги Вам і шани від людей, а від Всевишнього – благословіння!

Найщиріші слова подяки адресуємо багатодітним матерям та жінкам, які стали турботливими неньками для дітей-сиріт. Ви – уособлення доброти, милосердя й шляхетності, ви піклуєтеся про наше найдорожче багатство – дітей, віддаєте їм світло, тепло і щедрість своєї душі.

Доземний вам уклін і щира дяка за натхненну та найвідповідальнішу материнську працю, за відданість, ласку, розуміння та надійну підтримку.
Від усього серця бажаємо вам міцного здоров’я, родинного благополуччя, щастя і добра на довгі літа!