Візит польської делегації до Мирогощанської громади.

Дата: 14.05.2021 15:05

Сьогодні до Мирогощанської громади завітали вуйти ґмін Седлецького повіту Мазовецького воєводства Республіки Польща в рамках трьохденного візиту на запрошення голови Дубенської райдержадміністрації. Мета візиту - розвиток українсько-польських відносин та налагодження міжнародної співпраці.

Радо зустрічав гостей танцювальний колектив «Наталонька» Княгининського будинку культури під керівництвом Наталії Гуз.

Сільським головою Надією Чух презентовано територіальну громаду, роботу відділу «Центр надання адміністративних послуг».

У Мирогощанській ЗОШ І-ІІІ ступенів делегацію ознайомили з особливостями системи середньої освіти в Україні та історією нашого краю.

Крім цього провели зустрічі у Мирогощанському психоневрологічному диспансері та Мирогощанському аграрному коледжі. Дякуємо Григорію Буркацькому та Віктору Терновику за гостинність.

В неділю, 16 травня, іноземні гості візьмуть участь в урочистостях з нагоди Дня Європи в Дубенському історико-культурному заповіднику. В рамках заходу відбудеться підписання протоколу намірів про співпрацю між головами громад Дубенського району та вуйтами ґмін Седлецького повіту.

Особлива подяка Леоніду Кічатому за супровід та переклад.