Конкурс на заміщення посади директора Княгининської ЗОШ І-ІІІ ст.

Дата: 14.05.2021 15:45

Мирогощанська сільська рада Дубенського району Рівненської області оголошує конкурс на зайняття вакантної посади директора Княгининської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району Рівненської області.

Найменування і місцезнаходження закладу освіти:

Княгининська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району Рівненської області,

35630 Рівненська область, Дубенський район, село Княгинин, вул. Шкільна,1.

Найменування посади та умови оплати праці:

• директор Княгининської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району Рівненської області,
  • посадовий оклад, доплати, надбавки директору закладу освіти встановлюються відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 №1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» та  наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26.09.2005 № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», інших нормативних документів.

Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу освіти:

у конкурсі можуть брати участь громадяни України, які:

• вільно володіють державною мовою;
  • мають вищу освіту ступеня не нижче магістра;
  • стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років;
  • організаторські здібності;
  • стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків,
  • пройшла/пройшов конкурсний відбір та визнаний/визнана переможцем конкурсу.

Для участі в конкурсі подають такі документи:

- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копія паспорта громадянина України;

- копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

- документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

- копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;

- довідка про відсутність судимості;

- довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Термін подання документів: з 14 травня по 12 червня 2021 року.

Документи подаються до конкурсної комісії Мирогощанської сільської ради претендентом/кою особисто  за адресою: 35623 Рівненська область, Дубенський район, село Мирогоща Друга, вул. Миру, 100.

Дата та місце конкурсного відбору: о 10:00 год  25 червня 2021 року в залі засідань Мирогощанської сільської ради.

Етапи проведення конкурсного відбору та тривалість:

• перший етап: тестова перевірка знання законодавства у сфері загальної середньої освіти та перевірки професійних компетентностей шляхом письмового виконання ситуаційного завдання. Тривалість виконання завдання становить 70 хвилин;
  • другий етап: публічна та відкрита презентація державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти. Тривалість виступу - до 20 хвилин, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування - до 20 хвилин.

Перелік питань для перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти затверджений наказом Міністерства освіти і науки України від 19.05.2020 №654 «Щодо примірного переліку питань», додається.

Зразок ситуаційного завдання та  критерії оцінювання тестувань і завдань розміщено у Положенні  про  конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти, що додається.

Рішення №586 від 13.05.2021 р.Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти

Наказ МОН № 654 19.05.2020 Щодо примірного переліку питань

Прізвище та ім’я, номер телефону та адреса електронної пошти особи, уповноваженої надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі в конкурсі:

Козачок Людмила, тел.. 0954271418, ел. пошта: mirogoschaotg@ukr.net.