До уваги жителів Мирогощанської ОТГ! Обробка полів 24.05-04.06.2021 р.поблизу с. Мокре! Обмеження льоту бджіл!

Дата: 21.05.2021 14:50

ТОВ «АГРО-КЛАСІК» планує здійснювати з 24 травня по 04 червня 2021 року обробку посівів пшениці від хвороб, бур'янів та шкідливих комах на земельних ділянках, які знаходяться поблизу с. Мокре в межах масивів: №25, площею - 124 га; № 31 - площею 65 га. Обробка здійснюватиметься штанговими обприскувачами наступними препаратами:

• фунгіцид Рекс Дуо, діюча речовина - епоксиконазол, тіофанат-метил. Клас токсичності за класифікацією ВООЗ: III клас. Обмеження льоту бджіл - 1-2 доби
  • гербіцид Агрітокс, діюча речовина - МЦПА у формі диметиламінної солі. Клас токсичності за класифікацією ВООЗ: III клас. Обмеження льоту бджіл - 1-2 доби.
  • Інсектицид Атрікс, діюча речовина - альфа-циперметрин. Клас токсичності за класифікацією ВООЗ:. II клас. Обмеження льоту бджіл - 2-3 доби

.Фото без опису