До уваги жителів сіл Мирогоща, Липа, Костянець, Мокре! Обробка полів! Обмеження льоту бджіл!

Дата: 15.06.2021 11:01

ТОВ «АГРО-КЛАСІК» планує здійснювати з 17 червня по 27 червня 2021 року:

1. ґрунтову обробку посівів сої від бур'янів:

• на земельних ділянках, які знаходяться поблизу с. Мирогоща в межах масиву 23, площею - 141 га;
  • на земельних ділянках, які знаходяться поблизу с. Костянець в межах масивів: № 33, площею 53 га; № 34, площею 19 га; № 35 площею 30 га; № 36, пло­щею 39 га;
  • на земельних ділянках, які знаходяться поблизу с. Липа в межах масиву 37, площею - 115 га.

Обробка здійснюватиметься штанговими обприскувачами наступними препаратами:

• Гербіцид Штефодим, діюча речовина - клетодим. Клас токсичності за класифікацією ВООЗ: III клас. Обмеження льоту бджіл - 1-2 доби.

2. обробку посівів ячменю від хвороб та шкідливих комах:

на земельних ділянках, які знаходяться поблизу с. Мокре в межах масивів: №26(АТО), площею - 13 га Обробка здійснюватиметься штанговими обприскувачами, наступними препаратами:

• фунгіцид Авіатор, діюча речовина - протіоконазол, біскафен. Клас токсичності за класифікацією ВООЗ: III клас. Обмеження льоту бджіл - 1-2 доби.
  • Інсектицид Фастак, діюча речовина - альфа-циперметрин. Клас токсичності за класифікацією ВООЗ: II клас. Обмеження льоту бджіл - 2-3 доби.

3.  ґрунтову обробку посівів соняшнику від хвороб та шкідливих комах:

- на земельних ділянках, які знаходяться поблизу с. Мокре в межах масиву 30, площею - 102 га;

Обробка здійснюватиметься штанговими обприскувачами, наступними препаратами:

• фунгіцид Піктор, діюча речовина - дімоксістробін, боксалід. Клас токсичності за класифікацією ВООЗ: III клас. Обмеження льоту бджіл - 1-2 доби;
  • інсектицид Канонір Дуо, діюча речовина - імідаклоприд, лямбда-цігалотрин. Клас токсичності за класифікацією ВООЗ: II клас. Обмеження льоту бджіл - 2-3 доби.

???????Фото без опису