Про скликання 11 чергової сесії VIІІ скликання Мирогощанської сільської ради

Дата: 15.06.2021 15:36

23.06.2021 року об 11 год. 00 хв. року в приміщенні зали засідань Мирогощанської сільської ради відбудеться чергова 11 сесія VIІІ скликання Мирогощанської сільської ради:

Порядок денний 11 сесії  восьмого скликання

Мирогощанської сільської ради

Дубенського району, Рівненської області

23 червня 2021 року

1. Про внесення змін до місцевого бюджету Мирогощанської сільської ради.
  2. Про внесення змін до Програми проведення культурно-мистецьких  заходів в населених пунктах Мирогощанської сільської ради на 2021 рік, затвердженої рішення сесії Мирогощанської сільської ради №210 від 24.12.2020 року.

Інформує: Начальник фінансового відділу – Кругліцька О.В.

1. Про припинення шляхом ліквідації Заруддівського дошкільного навчального закладу Мирогощанської сільської ради Дубенського району Рівненської області.
  2. Про припинення шляхом ліквідації Княгининського дошкільного навчального закладу Мирогощанської сільської ради Дубенського району Рівненської області.
  3. Про припинення шляхом ліквідації Листвинського дошкільного навчального закладу Мирогощанської сільської ради Дубенського району Рівненської області.

Інформує: Начальник відділу освіти – Зайчук С.В.

1. Про затвердження Програми  виплати одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18 - річного віку на 2021-2023 роки.
  2. Про затвердження Програми  забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на території Мирогощанської сільської ради.
  3. Про затвердження штатного розпису Служби у справах дітей виконавчого комітету Мирогощанської сільської ради Дубенського району Рівненської області на 2021 рік.

Інформує:Начальник ССД – Котовська Т.А.

1. Про програму Про Програму попередження, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру і захисту населення у разі їх виникнення на території Мирогощанської сільської ради на 2021-2023 роки.

Інформує:Інспектор з питань житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення – Якута Ю.В.

1. Про звільнення Додика М.М., директора КП «Мирогощанське» Мирогощанської сільської ради Дубенського району Рівненської області.
  2. Про призначення  директора КП «Мирогощанське» Мирогощанської сільської ради Дубенського району Рівненської області.
  3. Про затвердження структури та штатного розпису КЗ «Центральна публічно-шкільна бібліотека» Мирогощанської сільської ради Дубенського району Рівненської області.

Інформує: Начальник юридичного відділу – Грицюк Б.А.

13. Земельні питання

Інформує: Спеціаліст-землевпорядник І категорії – Якута В.Ф.

Інформує: Інспектор-землеупорядник – Гандзюк Т.В.