Про скликання 12 чергової сесії VIІІ скликання Мирогощанської сільської ради

Дата: 06.07.2021 22:59

07.07.2021 року об 11 год. 00 хв. року в приміщенні зали засідань Мирогощанської сільської ради відбудеться чергова 12 сесія VIІІ скликання Мирогощанської сільської ради:

Порядок денний 12 сесії  восьмого скликання

Мирогощанської сільської ради

Дубенського району, Рівненської області

07 липня 2021 року

1.  Про взяття на облік вуличного освітлення по вул. Історична с. Листвин Дубенського району Рівненської області.
  2. Про взяття на облік вуличного освітлення по вул. Набережна с. Мирогоща Друга Дубенського району Рівненської області.
  3. Про взяття на облік вуличного освітлення по вул. Тиха с. Листвин   Дубенського району Рівненської області.

Інформує: Начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності-головний бухгалтер – Корнишук Л.Ф.

1. Про встановлення ставок єдиного податку та особливостей його справляння  на території Мирогощанської сільської ради на 2022 рік.
  2. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2022 рік.
  3. Про земельний податок на 2022 рік.
  4. Про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2022 рік.
  5. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2022 рік.
  6. Про затвердження Положення та встановлення ставок транспортного податку на території Мирогощанської сільської ради на 2022 рік.
  7. Про встановлення ставок туристичного збору на території Мирогощанської сільської ради на  2022 рік.
  8. Про внесення змін до рішення №591 від 13.05.2021 року «Про затвердження Переліку першого типу об'єктів комунальної власності Мирогощанської сільської ради, що підлягають передачі в оренду на аукціоні».

Інформує: Начальник юридичноговідділу – Грицюк Б.А.

1. Про внесення змін до місцевого бюджету Мирогощанської сільської ради на 2021 рік.
  2. Про внесення змін до Програми благоустрою населених пунктів Мирогощанської сільської ради на 2021 рік, затвердженої рішенням сесії Мирогощанської сільської ради №207 від 24.12.2020 року.
  3. Про внесення змін до Програми проведення культурно-мистецьких  заходів в населених пунктах Мирогощанської сільської ради на 2021 рік, затвердженої рішення сесії Мирогощанської сільської ради №210 від 24.12.2020 року.
  4. Про внесення змін до Програми надання одноразової грошової матеріальної допомоги громадянам, які проживають на території Мирогощанської сільської на 2021  рік, затвердженої рішення сесії Мирогощанської сільської ради №212 від 24.12.2020 року.
  5. Про внесення змін до Програми розвитку, належного функціонування  та підвищення ефективності роботи комунального підприємства «Мирогощанське» на 2021 рік, затвердженої рішенням сесії Мирогощанської сілськької ради №208 від 24.12.2020 року.
  6. Про Програму «Членські внески  Мирогощанської сільської ради на 2021 рік».
  7. Про програму компенсації пільгових перевезень окремих  категорій громадян  Мирогощанської  сільської ради на залізничному транспорті  приміського сполучення  на 2021 рік.
  8. Про програму надання компенсації з послуг зв’язку окремим    категоріям  громадян Мирогощанської  сільської  ради на 2021 рік.

Інформує: Начальник фінансового відділу– Кругліцька О.В.