Про скликання 13 чергової сесії VIІІ скликання Мирогощанської сільської ради

Дата: 29.07.2021 12:46

02.08.2021 року об 11 год. 00 хв. року в приміщенні зали засідань Мирогощанської сільської ради відбудеться чергова 13 сесія VIІІ скликання Мирогощанської сільської ради:

Порядок денний 13 сесії  восьмого скликання

Мирогощанської сільської ради

Дубенського району, Рівненської області

02 серпня 2021 року

1. Про внесення змін до місцевого бюджету Мирогощанської сільської ради.

2. Про затвердження звіту про хід і результати виконання бюджету Мирогощанської сільської територіальної громади Дубенського району Рівненської області за підсумками І півріччя 2021 року.

Інформує: Начальник фінансового відділу – Кругліцька О.В.

3. Про перейменування Княгининської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району Рівненської області.

4. Про перейменування Мирогощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району Рівненської області.

5. Про перейменування Листвинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району Рівненської області.

6. Про перейменування Білоберізької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району Рівненської області.

7. Про перейменування Мирогощанського дошкільного навчального закладу Мирогощанської сільської ради Дубенського району Рівненської області.

Інформує: Начальник відділу освіти – Зайчук С.В.

8. Про взяття на облік вуличного освітлення по вул. Незалежності с.Княгинин дубенського району Рівненської області.

9. Про внесення змін до Програми утримання та ремонту автомобільних доріг загального користування, у тому числі місцевого значення та вулиць і доріг по Мирогощанській сільській раді на 2021 рік, затвердженої рішенням сесії Мирогощанської сільської ради №348 від 02.03.2021 року (зі змінами).

Інформує:Начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності-головний бухгалтер – Корнишук Л.Ф.

10. Про внесення змін до Програми відпочинку та оздоровлення дітей Мирогощанської сільської ради на 2021-2023 роки.

Інформує:Начальник відділу у справах сімї, дітей, молоді та соціального захисту населення-Онищук Т.О.

11. Про затвердження розпорядження сільського голови №80/02-06 від 26.07.2021 року «Про затвердження Протоколу про результати електронного аукціону №LLP001-UA-20210623-78958».

12. Про внесення змін до рішення №234 від 26 січня 2021 року «Про затвердження річного плану діяльності Мирогощанської сільської ради та виконавчого комітету з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік.

Інформує: Начальник юридичного відділу – Грицюк Б.А.

13. Земельні питання

Інформує: Спеціаліст-землевпорядник І категорії – Якута В.Ф.

Інформує: Інспектор-землеупорядник – Гандзюк Т.В.