Розпочинається рейд "Урок"

Дата: 06.09.2021 14:56

Розпочинається рейд «Урок»

Відповідно до статті 53 Конституції України, Закону України «Про загальну середню освіту», Закону України «Про охорону дитинства», постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 року № 585 «Про забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах», із змінами від 04.08.2021 року, листа Рівненської обласної державної адміністрації № 9091/0/01-35/21 від 03.09.2021 року, розпорядження сільського голови Мирогощанської сільської ради «Про організацію і проведення профілактичного рейду «Урок» на території Мирогощанської сільської ради» № 92/02-06 від 06.09.2021 року, наказу служби у справах дітей виконавчого комітету Мирогощанської сільської ради № 11 від 06 вересня 2021 року «Про організацію та проведення у 2021 році профілактичного заходу «Урок», повідомляємо, що на території Мирогощанської територіальної громади розпочинається профілактичний захід «Урок», метою якого є надання дітям із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, адресної допомоги із підготовки до нового навчального року та осінньо-зимового сезону, виявлення дітей шкільного віку, не охоплених навчанням на початок навчального року, усунення причин та умов даного явища, соціального захисту виявлених дітей, запобігання їх бездоглядності, безпритульності та негативним проявам у дитячому середовищі, який буде тривати до 20 жовтня поточного року.

Просимо інформацію про дітей, які станом на 01 вересня 2021 року не приступили до навчання у навчальних закладах, терміново подавати службі у справах дітей виконавчого комітету Мирогощанської сільської ради.

Шановні батьки!

З метою забезпечення здобуття дітьми загальної середньої освіти, просимо відповідально виконувати свої батьківські обов’язки щодо їх виховання та навчання дітей, забезпечити своєчасну явку дітей на навчання.

виконавчого комітету

Мирогощанської сільської ради