Осінні здобутки вихованців КЗ «Мистецька школа» Мирогощанської сільської ради

Дата: 03.11.2021 09:34

25 вересня 2021 р. відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс талантів "Миколаївська осінь". Учениця КЗ "Мистецька школа" Мирогощанської сільської ради Одинцова Вікторія (3 клас в номінації інструментальне виконавство (бандура) здобула перше місце і була нагороджена дипломом 1-го ступеня та пам'ятними подарунками. Викладач Городецька О.Р. отримала подяку за високу педагогічну майстерність та значний вклад у виховання підростаючого покоління.

Танцювальний колектив «Ритми серця» - лауреат ІІІ премії ІХ Дистанційного міжнародного багатожанрового фестивалю-конкурсу «Самоцвіти – країна безмежних можливостей» у номінації народна хореографія, молодша вікова група, танець «Веснянка».

А протягом 18.10-22.10.2021 р. відбувся міжнародний фестиваль-конкурс «HERBST SYMPHONIE 2021 - GERMANY BERLIN 2021» у якому приймали участь 11 країн. У  номінації «Хореографія» Вікторія Корнишук виступала у ІІ віковій категорії з хореографічною постановкою «Веснянка». За свої старання вона стала лауреатом ІІ премії та була нагороджена медаллю та подякою.

Юних танцюристів виховує Ірина Юсенко, яка також отримала відзнаки за сприяння розвитку мистецтва в Україні.