Перемоги солістів КЗ "Мистецька школа"

Дата: 15.11.2021 08:44

КЗ "Мистецька школа" Мирогощанської сільської ради з метою популяризації мистецької освіти , національної, світової та європейської культури, вокального мистецтва зокрема, постійно моніторить проведення концертів, фестивалів та конкурсів, у яких мають змогу брати участь талановиті діти  школи та проявляти себе, як справжні артисти. Так Декер Анна та Левчук Маргарита - учениці по класу сольного співу ( викладач Чуй Оксана Олександрівна ) взяли участь у Третьому Всеукраїнському багатожанровому конкурсі "БИТВА ЖАНРІВ ІІІ" ( 570 учасників) , отримавши перемогу, обоє  стали Лауреатами І ступеню у номінації "естрадний вокал" , кожна у своїй віковій категорії.

Також Дипломом за І місце нагородженна  гордість нашої школи - Декер Анна,  учасниця  9-го сезону Міжнародного конкурсу "ЗІРКИ ЄВРОПИ" Сузір'я Україна ( м.Київ), що проходив на платформі  творчої екосистеми "Музика"  європейського творчого об'єднання Constellation Europe, екосистеми для творчих людей.

Викладач сольного співу Чуй Оксана Олександрівна  отримала сертифікат учасника інноваційної освітньої програми на платформі екосистеми "Музика" та подяку за творчий внесок у розвиток культури України та просування українських талантів у світі.