Мирогощанська громада - учасники форуму "Реформа системи шкільного харчування"

Дата: 15.11.2021 15:47

У п’ятницю, 12 листопада 2021 року, представники відділу освіти Мирогощанської сільської ради на чолі з головою громади Надією Чух взяли участь у четвертому регіональному форумі «Реформа системи шкільного харчування» (м.Львів).

Форум відбувався в межах Національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у Новій українській школі за ініціативи Олени Зеленської та у співпраці Міністерства освіти і науки, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства економіки, Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, ГО «Національна асоціація громадського харчування», а також за підтримки Львівської обласної державної адміністрації.

Дискусійні панелі форуму було присвячено зокрема темам безпечності та якості як основі реформи системи шкільного харчування, проєктному підходу в переоснащенні харчоблоків закладів освіти, якісним критеріям публічних закупівель, новітнім стандартам громадського харчування.

Ключовими завданнями для МОН, за словами міністра освіти і науки Сергія Шкарлета,  у процесі реформи шкільного харчування і надалі залишаються:

• модернізація харчоблоків;
  • інформаційно-роз’яснювальна робота з розбудови системи здорового харчування, формування культури харчування та правильних харчових звичок;
  • підвищення фахової спроможності причетних до організації шкільного харчування – освітян, управлінців і насамперед кухарів.