Закриття залізничного переїзду у с.Мирогоща Друга з 23 по 26 листопада 2021 року!

Дата: 16.11.2021 11:13

ВСП «Бродівська дистанція колії»  РФ «Львівська залізниця» інформує, що за результатами проходу колієвимірювального вагону виявлено несправність колії в межах залізничного переїзду 111км с.Мирогоща Друга (автодорога Т-18-01 Рівне-Здолбунів-Мізоч-Дубно), що за сукупністю різних факторів може призвести до загрози безпеки руху поїздів.

Для усунення несправностей постала невідкладна потреба в заміні проміжного скріплення та виправочних роботах.

Враховуючи вищенаведене, залізничний переїзд 111км с.Мирогоща Друга буде закрито для руху автотранспорту під час виконання ремонтних робітв в період з 08 год. 00хв. 23.11.2021 р. по 20 год. 00 хв. 26.11.2021 р.

Дистанцією колії пропонується альтернативний об'їзд автотранспорту через переїзди 108 км с.Рачин та 117км (автодорога 0180407 - Мокре Костянець).