Результати міжнародного конкурсу мистецтв "Талановита планета - 2021"

Дата: 19.11.2021 08:38

8-12 листопада в м. Братислава (Словаччина) відбувся міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс "Талановита планета - 2021" за підтримки Міністерства культури та сприяння головного управління культури міста Кошіце (Словаччина). Головою оргкомітету є заслужений музикант - артист Koci Pavol.

9 країн - 900 участників взяло участь міжнародному конкурсі мистецтв! Всі лауреати проходять у другий тур конкурсу весною 2022 року, який відбудеться в м.Братислава.

Серед переможців є і наші учні КЗ «Мистецька школа» Мирогощанської сільської ради, а саме хореографічний колектив «Ритми серця».

Колектив представив себе у ІІ віковій категорії з хореографічною постановкою «Tango» та вибороли ІІІ місце. За свої старання отримали DIPLOMA LAUREATE III. PRIX та кубок конкурсу.

Керівник Ірина Юсенко.