Про дотримання нових карантинних правил

Дата: 15.12.2021 11:05

Дубенський районний відділ  ДУ ,,Рівненський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України” повідомляє, що згідно позачергового засідання комісії з питань ТЕБ і НС Рівненської області протокол №42 від 06 грудня в Україні набули чинності нові карантинні правила, які передбачають посилення обмежень у ,,жовтій” зоні. З 07 грудня на Рівненщині введені протиепідемічні вимоги, передбачені для ,,жовтого” рівня епіднебезпеки.

Громадські заклади, заклади культури, спортзали, ресторани тощо можуть працювати за умови вакцинації 100% персоналу принаймні однією дозою або  наявності негативного тесту чи сертифікату про одужання. Це ж правило стосується і прийому відвідувачів.

На підприємствах, установах та організаціях:

1. Повинна бути визначена відповідальна особа від закладу, яка відповідає за дотримання протиепідемічних вимог, насамперед що до перевірки наявності COVID – сертифікатів.
  2. Проводитись безконтактне вимірювання температури у відвідувачів.
  3. Відведене в закладі місце для дезінфекції рук.
  4. Обов’язкове носіння масок персоналом та відвідувачами закладу.
  5. Повинна дотримуватись соціальна дистанція.

У межах ,,жовтого” рівня епіднебезпеки заборонено:

• Відвідування закладів освіти, якщо на самоізоляції перебуває більш як 50% учнів та працівників;
  • Робота закладів освіти, в яких вакциновано менше 100% персоналу;
  • Проведення масових заходів; робота закладів культури, спортзалів, басейнів;
  • Робота закладів громадського харчування (окрім роботи на виніс та доставки);
  • Міжобласні та міжнародні перевезення.

Контроль за дотриманням нових карантинних правил, передбачених для ,,жовтого” рівня епіднебезпеки покладено на представників Нацполіції та Держпродспоживслужби.