Припинення електропостачання 04.01-19.01.2022 р. у с.Княгинин, с.Травневе, с.Молодіжне!

Дата: 29.12.2021 15:37

З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити планові ремонтні роботи. У зв’язку з виконанням цих робіт буде припинено електропостачання.

4 – 19 січня 2022р., з 09:00 до 17:00  буде відсутня електроенергія с.Молодіжне частково: вул.Молодіжне.

4 – 19 січня 2022р., з 09:00 до 17:00  буде відсутня електроенергія с.Княгинин частково: вул. Б.Хмельницького, Незалежності, Центральна, Шевченка, Шкільна, пров.Шкільний.

4 – 19 січня 2022р., з 09:00 до 17:00  буде відсутня електроенергія с.Травневе частково: вул.Франка, Шевченка, Шкільна.

Перепрошуємо за тимчасові незручності і нагадуємо, що таким чином ми дбаємо про безпеку населення.