Соціально-психологічний центр м.Славутич

Дата: 25.01.2022 12:28

Соціально-психологічний центр м. Славутич створено за підтримки ЮНЕСКО в межах Чорнобильської програми реабілітації населення, яке постраждало від наслідків аварії на ЧАЕС.

На сьогодні установа знаходиться у сфері управління Міністерства у справах ветеранів України. Її основними цільовими групами є:

- учасники бойових дій;

- особи з інвалідністю внаслідок війни;

- учасники війни;

- члени сім’ї загиблих учасників бойових дій;

- постраждалі учасники Революції Гідності;

- члени сімей учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, внутрішньо переміщені особи;

- інші громадяни, які постраждали внаслідок надзвичайних ситуацій та/або зазнали впливу небезпечних чи психотравмуючих подій, потрапили в кризову життєву ситуацію.

Метою діяльності Центру є соціальна та психологічна допомога учасникам антитерористичної операції, ветеранам війни та членам їх сімей, іншим категоріям громадян, шляхом надання їм комплексу психологічних, юридичних, соціальних, інформаційних, фізкультурно-оздоровчих та інших видів послуг для їх соціальної адаптації, збереження психічного здоров'я, сприяння формуванню позитивного образу ветерана.

Україна, 07100, Київська обл., місто Славутич, вул.  77 Гвардійської дивізії, будинок 3А, (04579) 2-94-21, 2-94-12, spc2016@ukr.net , https://www.facebook.com/spcslav/