Робити добрі справи дуже просто!

Дата: 17.02.2022 16:31

У наш досить неспокійний час мало хто спроможний на гідний вчинок. У стані втоми і роздратування від буденних проблем, ми все частіше байдуже проходимо повз чужі проблеми, допоки вони не торкнуться особисто нас. І тоді ми шукаємо підтримку у людей, для яких «безкорислива допомога», «милосердя» та «чуйність» - це важливі складові життя. Адже, піклуючись про інших, ми зокрема піклуємося й про себе.

Саме у  Всесвітній день спонтанного прояву доброти, який відзначається 17 лютого, надано натуральну допомогу дітям, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Мирогощанська громада висловлює щиру вдячність усім, хто долучився до організації даного заходу, а саме ГО "Вірменська громада" НАІРІ", поліцейському офіцеру громади лейтенанту поліції Дубенського РВП ГУНП в Рівненській області Мокрійчуку Віктору, інспектору сектору ювенальної превенції відділення поліції Дубенського районного відділу поліції головного управління національної поліції в Рівненській області Єрмолаєвій Тетяні та усім небайдужим жителям.