ДО УВАГИ ОСІБ, ЩО НАДАЛИ ПРИХИСТОК ВНУТРІШНЬОПЕРЕМІЩЕННИМ ОСОБАМ!

Дата: 06.04.2022 13:22

ДО УВАГИ ОСІБ, ЩО НАДАЛИ ПРИХИСТОК     ВНУТРІШНЬОПЕРЕМІЩЕННИМ ОСОБАМ!

Кабінетом міністрів України було затверджено Порядок компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану і не отримують щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.

Компенсація надається фізичним особам - громадянам України віком від 18 років, які є власниками жилих приміщень приватного житлового фонду і безоплатно розміщували в цих внутрішньо переміщених осіб, для покриття понесених власниками жилих приміщень витрат, пов’язаних з таким розміщенням.

Розмір компенсації людям, які прихистили в своїх домівках вимушених переселенців, становитиме 450 гривень на особу на місяць.

Алгоритм дій для отримання компенсації:

Власники житлових приміщень, які прихистили внутрішньо переміщених осіб на безкоштовній основі, повинні звернутися із заявою до відділу  соціального захисту населення Мирогощанської сільської ради або старости відповідного старостинського округу.

Власнику при собі мати:

- правоустановчий документ на житло;

- паспорт, ідентифікаційний код власника житла;

- паспорти, свідоцтва про народження дітей, ідентифікаційні коди на кожного переселенця;

-довідку внутрішньо переміщеної особи на кожного з переселенців, зареєстровану в реєстрі;

- довідку про відсутність заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг або квитанції про оплату житлово-комунальних послуг за останній місяць, що передує поданню заяви з підтвердженням їх оплати;

- довідку з банківськими реквізитами для перерахування суми компенсації.

до Порядку

ЗАЯВА

на отримання компенсації витрат _____________________________________________________________________________,

(прізвище, власне імя, по батькові (за наявності), реєстраційний номер
                                                                    облікової картки платника податків або серія
                                                                   та номер паспорта громадянина України*)

який є власником жилого приміщення приватного житлового фонду, розміщеного за адресою _____________________________________________________________________________,

(місцезнаходження об’єкта нерухомого майна)

що пов?язані з безоплатним розміщенням внутрішньо переміщених осіб за ________________ 2022 року.

(місяць)

Суму компенсації прошу визначити виходячи з проживання у жилому приміщенні таких фізичних осіб:

Прізвище, ім’я, по батькові внутрішньо переміщених осіб, серія та номер паспорта громадянина України (свідоцтва про народження), реєстраційний номер облікової картки платника податків*

Адреса жилого приміщення тимчасового розміщення

Кількість людино-днів у відповідному місяці

Підпис**

*Крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку у паспорті.

**Цим підписом підтверджую факт мого проживання за зазначеною адресою, його безоплатність, правильність реквізитів документів, що встановлюють особу, і відсутність у мене статусу особи, яка отримує щомісячну адресну допомогу внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання.

Банківські реквізити заявника для перерахування суми компенсації

(підпис)

(прізвище, ім’я, по батькові)

(дата)