Переможці Міжнародного фестивалю - конкурсу мистецтв "Київ єднає"

Дата: 29.07.2022 12:33

10-го липня 2022року за підтримки Міністерства культури України та Департаменту культури Київської міської державної адміністрації відбувся Міжнародний фестиваль - конкурс мистецтв "Київ єднає". Учениця КЗ " Мистецька школа" Мирогощанської сільської ради Козленко Анастасія ( 4 клас, викладач Городецька Оксана Романівна) в номінації інструментальний жанр ( бандура) здобула 1- ше місце і була нагороджена дипломом лауреата першої премії та пам'ятними подарунками. Викладач Городецька О.Р. отримала подяку за особистий внесок у розвиток дітей та молоді,  самовіддану творчу працю та високий професіоналізм.