Зі святом – Днем знань!

Дата: 01.09.2022 11:02

Дорогі діти, вчителі, батьки!

Ось і настав цей день 1 вересняДень знань і старту нового навчального року. Попри те, що в Україні війна,  навчальний рік розпочався як завжди 1 вересня. Це свято завжди було сповнене лише світлими та теплими спогадами про перший дзвоник, вчителів, квіти та нових друзів. То нехай же і цього року, в яких би умовах воно не пройшло, ми зустрінемо його щасливими.

Хочеться побажати, щоб сьогоднішній день не був причиною печалі, а запам'ятався довгоочікуваними добрими зустрічами, новими цікавими знайомствами. Й нехай у школах на перервах звучить дзвінкий сміх, а не сигнали повітряної тривоги на уроках. Високих оцінок, безпечного навчання, легких контрольних, цікавих уроків та домашки, вірних друзів, з якими все, що вже було сказано, легко здійсниться!

Найщиріші вітання Вам, шановні батьки, бабусі та дідусі учнів! Збувається мрія ваших родин діти згодом своєю працею підкорюватимуть  нові вершини знань, зустрінуть добрих і надійних друзів і досягатмуть заповітних цілей. А Ваші здібності та наполегливість нехай стануть запорукою визначних успіхів у зміцненні України!

Зі святом Днем знань!

Зі святом усіх!