Участь в обласному конкурсі «Мій домашній стадіон»

Дата: 08.09.2022 12:19

Тренування в домашніх умовах – це досить зручний варіант для підтримки спортивної форми як дітей, так і дорослих. А наявність спеціально обладнаного спортивного куточку значно розширює їх ефективність. Для всіх краян, кому близька ця тема, комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради спільно з Відділенням Національного олімпійського комітету України у Рівненській області пропонують взяти участь в обласному конкурсі «Мій домашній стадіон», з нагоди Дня фізичної культури і спорту в Україні.

Щоб взяти участь у конкурсі необхідно виконати наступні дії:

- вподобати сторінку «Спорт для всіх Рівненщини» у соціальній мережі «Фейсбук»;

-  поширити цей анонс на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» з позначкою «Публічно»;

- відзняти відео (рекомендований час до 30 секунд) з облаштування спортивних куточків в домашніх умовах сім'єю (в довільному складі) та розмістити його в період з 9 вересня (10 год. 00 хв.) до 12 вересня 2022 року (10 год. 00 хв.) у події «Мій домашній стадіон» на сторінці «Спорт для всіх Рівненщини» у соціальній мережі «Фейсбук».

Перемогу у конкурсі здобуває та сім’я, яка продемонструє використання облаштуваних спортивних куточків, майданчиків, місць для занять фізичною культурою, в тому числі перекладин, брусів, шведських стінок, баскетбольних щитів тощо та відео з якими отримає найбільше вподобань.

Детальніше ознайомитись з умовами можна за посиланнями:

Беріть участь у конкурсі, діліться ідеями облаштування домашніх спортивних куточків та перемагайте!