Мирогощанська громада знову у жалобі

Дата: 26.09.2022 13:09

Мирогощанська громада знову у жалобі.

27 вересня проводжатимемо в останню дорогу новітнього Героя Небесного війська солдата-понтонщика МАНЕЛЮКА СЕРГІЯ ПЕТРОВИЧА (15.09.1981 р.н.) жителя с. Мирогоща Друга.

Сергій вступив на службу за контрактом до ЗСУ з 01.05.2001 року та з перших днів війни з російськими окупантами боронив нашу землю.

Виконуючи бойове завдання у Харківській області, поблизу м. Ізюм  потрапив під ворожий обстріл і з травня місяця вважався зниклим безвісти.

Після деокупації частини території Харківської області 21 вересня було знайдено тіло нашого Захисника та Героя.

Справжній патріот своєї країни загинув з Україною в серці.

Осиротіли троє дітей, а батьки Героя більше ніколи не обіймуть свою кровиночку, яка неймовірно любила життя... Але його любов до Батьківщини була понад усе.

Ми не забудемо! Ми не пробачимо! Ворог обов'язково отримає за все сповна!

А ти спочивай з миром, наш Захисник!

Прощання з Сергієм Манелюком відбудеться 27 вересня 2022 року:

14.00 год. – майдан Незалежності м. Дубно.

14.30 год. траурна процесія буде рухатися через с. Рачин, с. Мирогоща Друга ( по вул. Миру, вул. Шевченка, вул. Перемоги, вул. Волиця до батьківської хати ).

15.00 год. - Заупокійна панахида за загиблим відбудеться у Свято-Михайлівській церкві с. Мирогоща Друга.

16.00 год. – процесія рухатиметься до останнього місця спочинку на кладовище с. Мирогоща Друга по вул. Загребля, вул. Залізнична.

Просимо жителів громади гідно зустріти нашого захисника, який поклав своє життя за нашу свободу і незалежність України у війні з російськими окупантами та провести його в останню дорогу.

Слава Герою!

Вічна пам'ять!