Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!Шановні ветерани культурної ниви!

Дата: 09.11.2022 10:17

Прийміть щирі вітання з професійним святом.

Культура завжди об'єднує людей,які вкладають в неї душу, терпіння і самовіддану працю. Вона ніколи не продається і не купується. Культура - це не робота, а місія, яка несе добро та красу.

Цей день об'єднує всіх, хто не уявляє свого життя без музики, живопису, театру, танцю, хто день у день веде величезну  просвітницьку роботу. Люди даної професії особливі, бо талант дається не кожному. Щоб успішно працювати у сфері культури, потрібно щодня виявляти ініціативу і творчість, завойовувати серця людей. А головне - робите все для того,аби культура розвивалась, була живою та сучасною.

Дякую за вашу працю!

Саме ви вмієте повести за собою і дорослого і дитину у світ прекрасного та відіграєте головну роль у збереженні духовної спадщини.

Міцного вам здоров'я, мирного неба,сил та енергії для нових творчих звершень, хай над вами завжди сяє зірка людської  вдячності.

Разом до перемоги. Все буде Україна.

Сільський голова                                                                                   Надія Чух