Дата: 30.11.2022 16:06

21.11.2022р. у Дубенському районному відділі філії Державної установи «Центр Пробації» у Рівненській області психологом відділу Людмилою Кордіякою було проведено інформаційно-просвітницький захід із суб’єктами пробації до 300-річчя з дня народження Григорія Сковороди.

Із під обліковими було переглянуто відеосюжет щодо творчості та культурно-громадської діяльності українського поета та ознайомлено з життєвим шляхом Григорія Сковороди, його літературною спадщиною, яка належить до вагомих духовних надбань української культури та історії. Також було розкрито його філософські  погляди в контексті сьогодення.

Результат такого заходу з клієнтами пробації має позитивний вплив на їх соціально-культурний розвиток. Адже, на прикладі видатних постатей України, вони можуть переглянути власні погляди на життя і перейнятися позитивними прикладами.