Новорічно-різдвяна виставка у Мирогощанській громаді

Дата: 05.12.2022 23:28

Новорічно-різдвяна виставка у Мирогощанській громаді

З метою екологічного, природоохоронного та естетичного виховання учнівської молоді,  бережливого ставлення до природи, формування практичних умінь та навичок учнів з виготовлення новорічно-різдвяних композицій, які символізують та відображають Новорічну та Різдвяну флористику у Мирогощанській громаді відбулися виставки «Новорічна композиція» та «Український сувенір».

Яскраво виглядали та вирізнялися розмаїттям форм, кольорів та матеріалів новорічні композиції.  Різдвяні вінки, ялинки,  вироби у сучасному стилі, виготовлені з природних матеріалів та матеріалів вторинного використання умілими руками юних майстрів органічно поєднали сучасні тенденції та національні звичаї.