Звіт про роботу дільничих офіцерів поліції Мирогощанської сільської ради

Дата: 27.12.2022 12:52

Поліцейські офіцери Мирогощанської громади Дмитро Головатий та Віктор Мокрійчук третій рік поспіль охороняють безпеку жителів Мирогощанської громади. Про свою службу у 2022 році офіцери прозвітували перед депутатами Мирогощанської сільської ради.

У 2022 році було багато профілактичної роботи. Це не дивно, адже одне з головних завдань поліцейських офіцерів громади – запобігти злочинам.

Цього року офіцери регулярно перевіряли осіб, які вчиняють домашнє насилля.

Працівники поліції опікувалися родинами, які потрапили у складні життєві обставини. Відвідували начальні заклади громади для профілактичних бесід зі школярами та дошкільнятами.

Профілактичну роботу поліцейські офіцери громади проводили для запобігання дрібного хуліганства, розпиття алкоголю та паління у заборонених місцях, порушення правил благоустрою громади та правил дорожнього руку.

Поліцейські офіцери продовжують нести службу на захисті безпеки жителів та охорони публічного порядку у Мирогощанській громаді.