1-2 січня 2023 року у Мирогощанській громаді оголошено день жалоби за загиблим захисником Сойка В. М

Дата: 01.01.2023 12:23

Зустріч загиблого Героя
Жорстока, кровопролитна війна забрала життя ще одного нашого земляка, відданого захисника України - Сойка Володимира Миколайовича, 1975 р.н.
2 січня 2023 року, зі сльозами на очах, Мирогощанська громада буде зустрічати захисника, який віддав своє життя за свободу та незалежність України.
Володимир Сойка загинув 27 грудня 2022 року під час виконання бойового завдання із захисту Батьківщини в населеному пункті Яковлівка Бахмутського району Донецької області.
Церемонія військового поховання розпочнеться о 10:00 годині на Майдані Незалежності м. Дубно.
- Орієнтовно о 10:30 год. траурна процесія рухатиметься за маршрутом через населені пункти: Рачин, Мирогоща Друга, Липа, Костянець, Листвин, Острів.
- 11:00 год. Прощання з захисником та заупокійна панахида у Свято-Хрестовоздвиженській церкві села Княгинин.
Поховають Володимира на місцевому кладовищі у його рідному селі Княгинин.
Просимо віддати останню шану воїну та зустріти його "живим коридором" з квітами.
1 січня 2023 року в Мирогощанській громаді оголошено днем жалоби за загиблим захисником Сойка В.М.
На знак скорботи приспустити Державний Прапор України на будівлях, установах і організаціях незалежно від форми власності.

Вічна пам'ять Герою!