Етно-фестиваль «Вифлеємська зірка»

Дата: 26.12.2022 11:16

Етно-фестиваль «Вифлеємська зірка»

22 грудня  пройшов І відбірковий етап обласного етно-фестивалю «Вифлеємська зірка» серед закладів освіти Мирогощанської сільської ради.

Метою даного заходу є національно-патріотичне  виховання, підняття бойового духу та формування нового українця, що діє на основі національних культурних цінностей (реалізація Концепції національно-патріотичного виховання), залучення учнівської молоді до вивчення та популяризації кращих зразків українського народного мистецтва, виявлення та  підтримки  дитячих фольклорних колективів.

Рішенням журі,  фольклорний гурт «Дзвіночки» Мирогощанського ліцею  визнано переможцем  І етапу конкурсу (керівник – Корнійчук Д. В.).

Посилання на виконання музичного твору учасником конкурсу –https://youtu.be/MS2VUlBTwNk