Акція "Ангели пам'яті"

Дата: 20.02.2023 15:41

Акція "Ангели пам'яті"
Щороку українці створюють тисячі ангелів із білого паперу, які символізують загиблих за Україну і нашу спільну болючу пам'ять та віру в перемогу світла над темрявою.
20 лютого 2023 року працівники апарату Мирогощанської сільської ради, учні та викладачі КЗ "Мистецька школа", бібліотечні та клубні працівники закладів культури та жителі громади долучилися до Всесвітньої тихої акції "Ангели пам'яті", на якій традиційно паперовими білими янголами вшановується пам'ять про Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя за Україну.

Слава Україні!
Героям Слава!