Для використання ПРРО ДПС потрібно зробити всього три кроки

Дата: 22.02.2023 10:16

Для використання ПРРО ДПС потрібно зробити всього три кроки

В Головному управлінні ДПС у Рівненській області звертають увагу підприємців, що для використання програмного реєстратора розрахункових операцій ДПС  (ПРРО) потрібно зробити всього три кроки:

Крок 1. Завантажте та встановіть програмне забезпечення ПРРО відповідне операційній системі вашого пристрою — з AppStore для iOS (версії 15 або новіше), з PlayMarket для Android (версії 8.1 або новіше), з вебпорталу ДПС для Windows (версії 7 SP1 або новіше). Для використання вебверсії перейдіть за цим посиланням.

Крок 2. Переконайтесь, що ви подали через Електронний кабінет, ЄВПЕЗ наступні форми:

- 20-ОПП «Повідомлення про об'єкти оподаткування…» (F1312004 для ФОПів, J1312004 для юросіб);

- 1-ПРРО «Заява про реєстрацію ПРРО» (F1316604 для ФОПів, J1316604 для юросіб);

- 5-ПРРО «Повідомлення про надання інформації щодо кваліфікованого сертифіката відкритого ключа» (F1391802 для ФОПів, J1391802 для юросіб);

Крок 3. Запустіть застосунок та авторизуйтесь за допомогою КЕП, який було вказано в формі 5-ПРРО.

Більше про ПРРО можна дізнатись за посиланням https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/ .