"Вистояли-переможемо!" До річниці широкомасштабного вторгнення Росії в Україну

Дата: 24.02.2023 08:56

«Вистояли-переможемо!»
Рік повномасштабного вторгнення росії в Україну…Зруйновані міста та села, понівечені долі… Ми вчилися жити під звуки сирен, піклуватися про себе і близьких, шукати безпечні місця за кордоном або у власних помешканнях.
Український народ продемонстрував світові приклади мужності, стійкості, сміливості, кмітливості та єдності перед жорстоким ворогом, що чисельно переважає.
Ця війна змінила кожного, але також навчила цінувати життя та боротися за нього.
У цей день ми молитимемося за наших воїнів, які на межі можливостей захищають кордони України.  Та для десятків тисяч українців цей рік став останнім… Пам‘ятаємо наших героїв.
Україна обов'язково Переможе! Дякуємо Богу! Дякуємо нашим Збройним Силам! Дякуємо усім нашим друзям, які допомагають вистояти у цей воєнний час!
Боротьба триває!