Спрощенці Дубенського району додали місцевим бюджетам майже 27 млн гривень єдиного податку

Дата: 10.03.2023 10:00

Спрощенці Дубенського району додали місцевим

бюджетам майже 27 млн гривень єдиного податку

Господарюючі суб’єкти-спрощенці Дубенського району за січень-лютий 2023 року сплатили до місцевих бюджетів 26,7 млн гривень єдиного податку.                                                   Найбільшу суму єдиного податку до бюджетів громад сплатили підприємці - фізичні особи, які працюють в умовах спрощеної системи оподаткування. Їх внесок – 17,7 млн гривень єдиного податку. Юридичні особи спрямували до місцевого бюджету 2,2 млн гривень єдиного податку. За цей же час сільськогосподарські товаровиробники поповнили бюджет на 6,8 млн гривень єдиного податку.                                                                                           Єдиний податок належить до місцевих податків і зараховується до місцевого бюджету. Тобто, використовується органами місцевого самоврядування для забезпечення функціонування об’єктів критично важливої інфраструктури. А це означає, що кожен платник долучається до спроможності громади самостійно фінансувати видатки для вирішення соціально-економічних питань розвитку.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»