Привітання зі Святом Великодня

Дата: 15.04.2023 19:17

Шановні жителі нашої громади!
Великдень уособлює найсвятіші духовні цінності та прагнення. Наповнює наші серця вірою і надією у здійснення найзаповітніших мрій і очікувань. Кожен знаходить у цьому святі особливий зміст, співставляючи свої помисли і вчинки з високою християнською духовністю.
У цей величний день ми покладаємо глибоку надію на Бога у перемозі добра над злом.
Багато наших Захисників зустрічають свято на передовій. Завдяки їхній самовідданості, ми маємо змогу у тиші зустріти Великодні дні. Вклоняємось нашим Героям за їх мужність, незламність, міць та силу, яку вони проявляють, наближаючи Перемогу. Нехай Господь Бог оберігає наших воїнів, дарує їм силу та зміцнює їх дух.
Нехай у ці дні Господь оберігає і захищає нашу рідну Україну, наші рідні міста, життя кожного з вас і ваших рідних.
Хай Боже благословення завжди буде з вами, нехай Господь дарує вам свою безмежну любов, надію й незламну віру.
Здоров’я, миру, злагоди, спокою та благополуччя кожній родині! І нехай всіляка біда обходить  вас стороною!
Щиро вітаю усіх вас із прийдешнім світлим святом Воскресіння Христового!
Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

з повагою,                                                                                                                                                                    Сільський голова                  Надія ЧУХ