Мирогощанська громада

Рівненська область, Дубенський район

Відкриті громадські змагання зі спортивного орієнтування "Мирогоща GREEN START 2023"

Дата: 01.05.2023 11:38
Кількість переглядів: 69

30 квітня 2023 року на території Мирогощанської громади в с. Липа відбулися відкриті громадські змагання зі спортивного орієнтування "Мирогоща GREEN START 2023" в яких взяли участь 120 учасників територіальних громад  Рівненської області, а саме:
Мирогощанської, Млинівської, Демидівської, Бугринської, Городецької, Оржівської,
 м. Дубно та м. Рівне.
Переможців та призерів нагороджено медалями та дипломами.
Організатори змагань:відділ культури, туризму, спорту та молоді Мирогощанської ТГ, керівник гуртка Олександр МІЩУК.
Щира вдячність за спонсорську допомогу  (придбання медалей) Олександру Сімаку, жителю с. Мирогоща.
Окрема подяка КЗ "Рівненський центр національно-патріотичного виховання". Керівнику дистанції - Леоніду Ольховику.
Суддям: Надії Самборській, Наталії та Ользі Брончук.
Ярославу Зайчук - вчителю Мирогощанського ліцею.