Виїзний захід служби зайнятості - крок назустріч для внутрішньо переміщених осіб

Дата: 04.05.2023 12:01

03 травня 2023 року в місцях компактного поселення (гуртожиток) Мирогощанського аграрного фахового коледжу відбувся виїзний захід для внутрішньо переміщених осіб, які тимчасово проживають на території нашої громади та представником Дубенської  районної філії  Рівненського обласного центру зайнятості. Спеціаліст детально розповіла про зміни та новації в трудовому законодавстві в умовах воєнного стану; як працевлаштуватись та, про порядок залучення працездатних осіб до суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану. Внутрішньо переміщених осіб громади ознайомлено про стан ринку праці та актуальні вакансії  Дубенського району. Обговорювались можливості підвищення та здобуття нової професії. Крім того, розглядалось питання стосовно можливостей отримати ваучер для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці  та ознайомлено про нові бізнес – можливості для ветеранів, з метою підтримки ветеранів та ветеранок, які шукають роботу.                                 Наприкінці учасники отримали відповіді на свої  запитання, які виникли під час заходу та доступ до безкоштовної освітньої онлайн платформи та інших мобільних додатків.

Коментарі:

Оксана Абрамова
2023-05-07 19:03:22

Скажіть, будь ласка, а як можна було дізнатися про цей захід завчасно, щоб прийняти в ньому участь?