08 червня 2023 року відбудеться семінар-тренінг " Методи арт-терапії у психологічній підтримці дітей, які пережили втрату"

Дата: 05.05.2023 09:34

Громадська організація

«Асоціація практичних психологів Рівненської області»

запрошує взяти участь у 1-денному семінарі-тренінгу з теми

«Методи арт-терапії у психологічній підтримці дітей, які пережили втрату»

8 червня 2023 року,

інтернет-середовище ZOOM

Події війни стали величезним випробовуванням для кожного/кожної з нас. Особливої турботи, розуміння та психологічної підтримки потребують наші діти. Фаховій спільноті психологів, соціальних педагогів, учителів сьогодні вкрай важливо володіти способами допомоги  дітям – справитись із відчуттями втрат, спричинених війною. Необхідно, щоб ці способи допомоги могли бути реалізовані вже у найближчий час, у стислі терміни, щоб їх можна було застосувати як в індивідуальному, так і в  груповому форматі; щоб вони були науково обґрунтовані та ефективні.

Із огляду на це, громадська організація «Асоціація практичних психологів Рівненської області» запрошує Вас взяти участь у 1-денному семінарі-тренінгу за авторською програмою ВІКТОРІЇ НАЗАРЕВИЧ із теми

«Методи арт-терапії у психологічній підтримці дітей, які пережили втрату», який відбудеться 08 червня 2023 року.

Ведуча семінару  НАЗАРЕВИЧ ВІКТОРІЯ ВЯЧЕСЛАВІВНА,  кандидат психологічних наук, доктор філософії, доцент кафедри вікової та педагогічної психології Київського Міжнародного університету, тренер навчально-освітніх тренінгів.

Інформація  про тренера та інші матеріали – на сайті https://nazarevich-art.com/

Захід буде проходити в інтернет-середовищі ZOOM.

Початок роботи – 14.00., тривалість зустрічі – 4 год. з перервою на каву.

У рамках семінару учасники оволодіють  методами допомоги дітям у повноцінному переживанні горя та скорботи за померлими близькими, а також. методами інтеграції досвіду горювання.

Під час роботи на семінарі учасники отримають:

базовий теоретичний супровід із даної теми;

алгоритми роботи з дитиною при конкретних психологічних проблемах, викликаних переживанням скорботи. (соціальна дезадаптація, страхи, порушення комунікативних функцій, адаптація у дитячому колективі, аутичні поведінкові прояви);

методи організації інтеграції досвіду горя дитини в процесі творчості за допомогою роботи з пластичними матеріалами, творчими методами інтеграції скорботи в символічні структури та образи;

технології повернення дитини в реальність за допомогою казок програм та серійного малювання;

систему розуміння дитячих метафор у процесі переживання горя;

приклади поширених алгоритмів роботи із дитячою скорботою.

Рекомендовано: для практичних психологів та соціальних педагогів, працівників реабілітаційного профілю, педагогів, вихователів, які супроводжують дітей після втрати, інших небайдужих.

Матеріали, які необхідні для роботи під час семінару: аркуші паперу, воскові олівці, клей, ножиці, кінестетичний пісок, маленький нотатник з чорними аркушами

Участь у семінарі-тренінгу буде підтверджена сертифікатом громадської організації «Асоціація практичних психологів Рівненської області» (4 години).

Зареєструватися для участі у тренінгу можна, надіславши заявку на електронну адресу uliya.melnyk@gmail.com