Привітання з прекрасним святом - Днем матері

Дата: 14.05.2023 07:41

Дорогі наші матері! Любі жінки! Прийміть найсердечніші вітання з прекрасним святом – Днем Матері!
У другу неділю травня в українських родинах відзначають найбільш зворушливе для кожного серця свято – День Матері. Це свято особливе, сповнене щирим почуттям безмежної любові, глибокої вдячності і шани до жінки-матері.
Материнське серце – невичерпне джерело безмежної любові та дивовижної мудрості, котре завжди готове пробачити і зрозуміти.
Немає любові вищої і жертовнішої за материнську, і немає нічого сильнішого за мамину молитву.
Материнські щирі щоденні молитви допомагають сьогодні вистояти нашим захисникам на східних рубежах України та зберігати віру у кращий завтрашній день. Нехай Ваші мудрі уроки та настанови залишаються головним дороговказом на нашому життєвому шляху, а добро, що невтомно сієте довкола себе, повертається сторицею. Хай до кожної родини це свято принесе тепло, затишок і любов, в яких будуть виховуватися наші діти – цвіт української нації, які в майбутньому примножуватимуть славу рідного села та творитимуть нову величну історію української держави!
Доземний уклін матерям, діти, яких віддали найцінніше – своє життя за волю та незалежність України, за майбутнє наших дітей. На віки-вічні їх імена будуть вписані в історії нашої громади та України, як воїнів – Героїв.
Дорогі матері, довгих вам років життя, душевного спокою, миру та добра.

З повагою,
сільський голова Надія ЧУХ.