НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ СТАТИСТИКИ, ОБЛІКУ ТА АУДИТУ.

Дата: 12.05.2023 14:24

Головне управління статистики у Рівненській області повідомляс про оголошення прийому на навчання на 2023/24 навчальний рік Національною академіею статистики, обліку та аудиту (далі HACOA), що належить до сфери управління Державної служби статистики України.

HACOA здійснюс підготовку бакалаврів, магістрів, докторів філософії за денною та заочною формами навчання.

HACOA здійснює, набір на навчання студентів на умовах державного замовлення (за рахунок бюджетних коштів) та за рахунок коштів фізичних i юридичних осіб за спеціальностями: «Прикладна статистика та бізнес- аналітика», «Цифрова економіка», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Облік i оподаткування», «Право», «Публічне управління та адміністрування», «Менеджмент», «Маркетинг», «Комп’ютерн і науки».

У HACOA запроваджено програму паралельного навчання з польськими вищими закладами на територїі України, після закінчення якої випускники отримують два дипломи HACOA та одного з польських університетів.

У структурі академії також функціонують Фаховий коледж бізнесу та аналітики та Фаховий коледж економіки та управління, які готують фахівців ступеня фахових молодших бакалаврів на базі 9 та 11 класів за відповідними освітніми програмами.

Академія має гypтожиток для забезпечення проживания студент.

У висококваліфікованих випускниках Національної академії статистикиобліку та      аудиту зацікавлені органи державної влади

Фінансово кредитні установи, банки, аудиторські фірми, IT компанії, підприємства та організації ycix форм власності.

Більш детальну інформацію про HACOA, спеціальності, форми та вартість навчання, терміни подачі документів, можна отримати на вебсайтах:

• Держстату (ukrstat.gov.ua) у розділі «Для громадськості»/«Юним громадянам»/«Де навчаються статистиці» a6o у розділі «Про службу»/

«Функціональні органи державної cтaтиcтики»/«Haцioнaльнa академія статистики, обліку та аудиту»;

• Головного управління статистики у Рівненській області (gusrv.gov.ua) у розділі «Юним громадянам»/«Де навчаються статистики» aбo у розділі

«Національна академія статистики, обліку та аудиту» ;

• HACOA (nasoa.edu.ua) та за телефоном 044-484-47-73 відділ профоріентаційної роботи.