Привітання з Днем поліцейського офіцера громади

Дата: 27.05.2023 20:52

Шановні поліцейські офіцери громади!

Від себе особисто та всієї територіальної громади вітаю вас з Днем поліцейського офіцера громади! Встановлення цього свята засвідчує визнання державою особливої ролі офіцерів громади. Адже на вас покладена складна і відповідальна місія: надавати реальну кваліфіковану допомогу людям, які стикаються зі злочином чи несправедливістю, запобігати кримінальним діянням і правопорушенням на території громади.

Тож у день професійного свята щиро бажаю вам міцного здоров’я, стійкості духу, мужності, успіхів у службі, розуміння та підтримки від рідних і близьких, життєвих гараздів, добра та мирного неба! Нехай професійне свято додасть вам натхнення та невичерпної наснаги в почесній правоохоронній діяльності, а винагородою за вашу щоденну, наполегливу і чесну працю стануть щира вдячність і довіра жителів громади.

З повагою,
сільський голова                                                              Надія ЧУХ