Міжнародний День захисту дітей

Дата: 31.05.2023 22:00

Всі ми родом із дитинства! Про це нам щороку нагадує чудове свято радості й надії – Міжнародний День захисту дітей, яке ми відзначаємо 1 червня.
Другий рік поспіль, як українські діти зустрічають дитяче свято в умовах війни, коли багато дітей через напад російського агресора на нашу вільну країну стали сиротами, позбулися будинків, або покинули рідну домівку через бойові дії.
Дорогі діти!
Прийміть найщиріші вітання і найкращі побажання з вашим радісним святом. Ви – наше майбутнє, зміст нашого життя, надія й віра в день завтрашній. І так хочеться, щоби ваше дитинство та юність були світлими та безхмарними.
Зичу вам якомога більше щирих усмішок, приємних несподіванок долі, веселих та надійних друзів.
В цей день особливу увагу хочу звернути на дітей наших Захисників, які чекають їх вдома та переживають цю розлуку.
Низький уклін перед дітьми- сиротами, які вже ніколи не зможуть обійняти своїх татусів, бо їх життя забрала війна. Діти, ваші татусі – Герої, пишайтеся ними! Вони гордість нашої громади, нашої Батьківщини!
Бажаю вам, дорогі юні друзі, вашим батькам міцного здоров’я, щастя, добра і сімейного затишку. Нехай здійсняться всі ваші мрії і задуми, а ми, дорослі, будемо робити все для того, щоб ви не знали лиха та страждань, аби все, чого прагнете, про що мрієте– здійснилось.

З повагою та щирими побажаннями,                                                                                                                                                                 сільський голова                                         Надія ЧУХ