Подяка за волонтерську діяльність

Дата: 14.06.2023 16:04

Останнім часом на території України активно поширюється волонтерська робота як важливий ресурс соціальної роботи. Бути волонтером – це важлива і відповідальна місія. Світ тримається на небайдужих, чуйних людей, не здатних пройти повз, завжди готових допомогти і надати підтримку. Однією з них є жителька нашої громади пані Надія!
Так, 14.05.2023 року Мирогощанською сільською радою спільно Поліцейським офіцером громади Дмитром Головатим, прийнято рішення нагородити пані Надію солодощами та приємними подарунками, за її активну громадську позицію та участь у волонтерській роботі, патріотизм, високі моральні якості, доброту і милосердя!
Дякуємо за допомогу, своєчасну і таку необхідну. Нехай повернеться вам добро здоров'ям, благополуччям, щедрими руками допомоги в потрібну годину.
Висловлюємо слова подяки від імені кожної людини, якій Ви допомогли, за Вашу людяність, безкорисливу працю
!