Дата: 17.06.2023 10:49

14 червня 2023 року, обірвалося життя нашого сина, чоловіка, батька, брата, внука, племінника, дорогої нам людини - Чуха Петра Миколайовича.
У цей важкий для нас час ми не залишилися наодинці зі своїм горем.
Дякуємо за співчуття, за підтримку, за молитву, за те, що були поряд з нами, що розділили біль втрати:
отцю Володимиру та хористам Свято-Михайлівського храму, о.Роману, о.Володимиру, родині, друзям, сусідам, односельчанам, керівництву районної державної адміністрації та районної ради, працівникам апарату сільської ради, керівникам та працівникам установ громади і всім тим, хто розділив наше горе.
Сердечно дякуємо вам.
Нехай лихо завжди обминає ваші оселі, а поряд будуть надійні і вірні друзі, родина, сусіди, односельчани, колеги і просто хороші та чуйні люди.
Цінуємо вашу увагу та моральну підтримку.

З повагою,
сім'я та родина спочилого.