Зустріч загиблого Героя

Дата: 08.07.2023 12:20

Страшні, чорні звістки стукають у двері, серця справжніх героїв завмирають, завмирають, як сама Україна, яка одягнула чорну хустину в жалобі за своїх кращих синів.

Герої не вмирають, вони відходять у вічність, і живуть у наших серцях, допоки їх згадують і пам’ятають.

Зустріч загиблого Героя:

О 12.30 год. з центру села Мирогоща Друга (вул. Миру, 100) вирушить автобус до майдану Незалежності м. Дубно.

Церемонія військового поховання розпочнеться о 13:00 годині 09 липня на Майдані Незалежності м. Дубно.

- Орієнтовно о 13:30 год.  траурна процесія рухатиметься за маршрутом через населені пункти: с. Рачин, с. Мирогоща Друга ( через вул. Миру, вул. Шевченка, вул. Перемоги) до Свято-Михайлівського храму, де відбудеться  заупокійна панахида та прощання з захисником.

- Орієнтовно о 14:30 год.  траурна процесія рухатиметься від храму до рідного дому загиблого за маршрутом (вул. Загребля, вул.Студентська, вул. Садова).

Поховають Андрія на місцевому кладовищі у його рідному селі Мирогоща Друга.

Просимо віддати останню шану воїну та зустріти його "живим коридором" з квітами.

09.07.-10.07.2023 року в Мирогощанській громаді оголошено днями жалоби за загиблим  Андрієм Додиком.

На знак скорботи за загиблим захисником приспустити Державний Прапор України на будівлях, установах і організаціях незалежно від форми власності.

Вічна пам'ять Герою!