Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення стратегічної екологічної оцінки  детального плану території

Дата: 04.08.2023 09:57

Відповідно до статей 8, 9, 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», з метою одержання зауважень і пропозицій від уповноважених органів державної влади, фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, на офіційному сайті Мирогощанської сільської ради: https://myrogoshanska-gromada.gov.ua/, а також у приміщенні ради за адресою: 35623, вул. Миру, буд. 100, с. Мирогоща  Друга,  Дубенський район, Рівненська область на дошці оголошень буде оприлюднено заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території земельної ділянки площею 6,7376 га (кадастровий номер: 5621684200:07:005:0168) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами неселених пунктів (с. Мирогоща Перша) на території Мирогощанської сільської ради Дубенського району Рівненської області, який розробляється з метою визначення функціонального призначення та параметрів забудови існуючої земельної ділянки, визначення планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними нормами, визначення містобудівних умов та обмежень, а також охорони та поліпшення стану навколишнього середовища, забезпечення екологічної безпеки та комплексного благоустрою території.

Для більш детального ознайомлення необхідно звертатися в Мирогощанську сільську раду за адресою: вул. Миру, буд. 100, с. Мирогоща  Друга, каб. 2 або за телефоном: 0662005326

Усі зауваження та пропозиції приймаються від фізичних, юридичних осіб та їх об’єднань протягом 10 днів з дати опублікування заяви у письмовій формі на адресу: 35623, вул. Миру, буд. 100, с. Мирогоща  Друга,  Дубенський район, Рівненська область каб. 2 та за електронною адресою: mirogoschaotg@ukr.net

Пропозиції і зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.