ІНФОРМУВАННЯ про здійснення робіт із засобами захисту рослин

Дата: 14.08.2023 10:43

ТОВ "АГРО - КЛАСІК" планує здійснювати з 13 серпня по 23 серпня 2023 року обробку посівів ріпаку від бур'янів:

• на земельних ділянках, які знаходяться поблизу с.Липа в межах масиву № 24, площею - 64 га;
  • на земельних ділянках, які знаходяться поблизу с.Мокре в межах масиву № 31, площею – 65 га.

Обробка здійснюватиметься штанговими обприскувачами наступними препаратами:

•  гербіцид Рафаль, діюча речовина – кломазон. Клас токсичності за   класифікацією ВООЗ:. III клас. Обмеження льоту бджіл – 1-2 доби.
  •  Гербіцид Пропазокс, діюча речовина – пропізахлор. Клас токсичності за класифікацією ВООЗ:. III клас. Обмеження льоту бджіл – 1-2 доби.

Повідомляємо вищезазначену інформацію населенню, зокрема, власникам пасік з метою вжиття необхідних заходів щодо обмеження льоту бджіл в зазначений період.